MSP olarak ilk etkinliğim

MSP_logo

MSP olarak ilk etkinliğimi ÇOMÜ Mühendislik fakültesinde yaklaşık kırk kişilik öğrenci grubuna İsmail Kahraman hocamın desteğiyle gerçekleştirdim. Etkinlik, Microsoft öğrenci programları olan Microsoft Yaz Okulu, Coaching Program ve Microsoft Student Partner programları hakkında bilgiler içeren sunumlar ile gerçekleşti.

Yaz Okulu bilgilendirme sunumunu yaz okuluna beraber katıldığım Aytaç Yıldız ile beraber sunduk. Süreç hakkında arkadaşlarımıza tecrübelerimizi aktarıp bir takım tavsiyelerde bulunduk. Yaz okulunda yaptığımız projeler hakkında bilgiler verip onların yapacakları projelerinde izleyecekleri yol hakkında ve bu süreçte nasıl ön plana çıkacakları konusunda bir kaç tüyo verdik.

Açık Akademi Yaz Okulu 2014 Teaser :

Daha sonraki sunumum dahil olduğum Coaching Programımla alakalıydı. Programa başvuru ve kabul aşamalarında yaşadıklarımı arkadaşlarla paylaştıktan sonra programın bana kattıklarını aktarmaya çalıştım.

En son sunumum Microsoft Student Partner programıyla alakalıydı. Bu programda da başvuru ve kabul sürecimde yaşadıklarımı paylaştım. Daha sonra bu programa katılanlara Microsoft 'un sunduğu ayrıcalıklara ve programın kişiye sağlayacağı yararlardan bahsetttikten sonra sunumlarda geçen konular hakkında soruları cevaplandırarak sunumu ve ilk etkinliğimi sonlandırmış oldum.

Gayet meraklı ve istekli bir öğrenci grubuna sunum yaptığımı söyleyebilirim. Sunumdan sonra da olumlu geri dönüşler almam beni mutlu etmeye yetti. Son olarak da desteklerini hiç eksik etmeyen İsmail Kahraman hocama, sunumda bana yardım eden Aytaç Yıldız arkadaşıma, etkinlikte güzel kareler yakalayan Kadir Akdemir ve Yıldırım Şahiner, ayrıca çektiği güzel özçekim için de Kübra Gül arkadaşım olmak üzere etkinliğe katılan bütün arkadaşlarıma buradan bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.

Etkinlikte kullandığım sunum : PresentationMSP

Etkinlikten bir kare:


You might also enjou