Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması Başladı!

indir.com, geçtiğimiz yıllarda düzenlediği büyük ilgi gören “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”na ek olarak bu yıl sadece Üniversitelilerin katılabileceği “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama yarışması” düzenliyor.

1 Ocak 2016 tarihi itibariyle katılım süreci başlayan yarışmaya, bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipten oluşan tüm öğrenciler, özgün ve 2016 yılı içerisinde uygulama marketlerde yayınlanmış olan uygulamaları ile katılabiliyorlar.

Katılımcıların kendi geliştirdikleri özgün uygulamaları daha geniş kitlelere tanıtma ve hayata geçirme imkanı bulacağı yarışmada finale kalarak ilk 3’e giren yarışmacılar birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacaklar.

 

İşte Kesinleşen O Ödüller!

Kesinleşen ödüller aşağıdaki gibidir. Diğer ödüllerin neler olacağı ise ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci; 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.

İkinci; Antalya’da 1 hafta tatil, indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üçüncü; Antalya’da 3 gün tatil, indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üniversiteliler için özel ödül; yarışmanın birincisine verilecek olan değerli ödüllere ek olarak sadece “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü verilecek.

 

Katılım Süreci!

Sadece Üniversitelilerin katılabileceği yarışma, 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle başladı. Son başvuru tarihi ise; 30 Ağustos 2016. Bu tarihe kadar bireysel veya en fazla 3 kişilik ekiplerden oluşan tüm öğrenciler başvurabilirler.

Başvuru süreci tamamlandıktan sonra yarışmaya katılmaya hak kazanan uygulamalar, indir.com tarafından tanıtılacak ve 5 Eylül 2016 tarihinde “Halk Oylaması”na sunulacak. Halk oylaması sonucunda en çok oyu alarak ilk 10’a giren uygulamalar, 10 Eylül 2016 tarihinde kendi alanlarında uzman, birbirinden değerli jüri üyelerinin değerlendirilmesine sunulacak. Jüri değerlendirmesi sonucunda ilk 3’e girerek kazanan uygulamalar belli olacak. Kazanan uygulamalar, “Mobil Etkinlik” kapsamında düzenlenecek olan “Ödül Töreni”nde açıklanacak.

 

Ödül Töreni!

Sadece Üniversitelilerin katılımına açık olan “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” ödül töreni; yarışmayı kazanan öğrencinin öğrenim gördüğü Üniversitede düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacak. Üstelik bu etkinliğe tüm öğrenciler davetli olacak.

Yani; kazanan öğrenci Pamukkale Üniversitesinde eğitim görüyorsa ödül töreni, Denizli’de Pamukkale Üniversitesinde, indir.com tarafından gerçekleştirilecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacaktır.

 

Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 Takvimi

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması: 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

 

Detaylı bilgi için; Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklatınız.

 

You might also enjou